Forumas

Forumas » Pašnekesiai apie orus ir... » Koks oras Egipte? Ar ne per...

1

Orelis.lt Orelis.lt

Pirma prisijunkite

2009-06-23 16:40

Sveiki, noriu Jūsų paklausti ar apsimoka keliauti vasarą į Egiptą? Neiškepsim mes ten? Gal kas jau buvot?

Narys prisijungęs
sauliuxe
Sukurtos temos: 0
Diskusijose pasisakė: 4

Pirma prisijunkite

2009-06-29 11:04

as manau kad neapsimoka. Vasara ir Lietuvoje galima geru oru aptikti :) o i siltus krastus verta vaziuoti rudeni, ziema, kai tikrai tos saules ima truksti. Beto dabar egipte karsta

Narys prisijungęs
mazyle
Sukurtos temos: 1
Diskusijose pasisakė: 6

Pirma prisijunkite

2009-06-29 16:35

o man kaip tik vasara patinka vaziuoti i egipta, nes tik vasara juroje buna siltas vanduo, vakarai buna silti. o pavasari ir rudeni jau nekalbant apie ziema, vakarais salta, kad net striuke reikia traukti is lagamino, o vanduo vos ilisti gali

Orelis.lt Orelis.lt

Pirma prisijunkite

2009-07-01 16:26

Kai pats buvau Egipte vasario menesi, buvo apie 22 laipsnius, bet vejas saltas, tai apie pasideginima net snekos nebuvo.

Orelis.lt Orelis.lt

Pirma prisijunkite

2009-07-03 10:27

Egipte vasarą tikrai labai karšta. Kas nebijo saulės ir įdegio, nori tupėti jūroje ir niekur nelysti - važiuokite, bet tik į viešbutį su kondicionieriumi.

Egipte pavasarį ar rudenį geriausia, ir pakankamai šilta maudynėms ir ne per karšta išvykoms

Egipte vasario gale gali pasitaikyti stipriai vejuotu dienu. Geriau vaziuoti i Hurgada, nes kai pakyla bangos Sarm el Seiche nuo platformos i jura neilysi...

Narys prisijungęs
mazyle
Sukurtos temos: 1
Diskusijose pasisakė: 6

Pirma prisijunkite

2009-07-04 19:06

man egipte didziausia ispudi padare povandeninis gyvenimas, as buvau balandi tik vanduo saltokas brrr

Orelis.lt Orelis.lt

Pirma prisijunkite

2009-07-08 11:10

Oras ten pasakiškas, bent jau dabar

Orelis.lt Orelis.lt

Pirma prisijunkite

2009-07-13 11:42

Orelis.lt Orelis.lt

Pirma prisijunkite

2009-08-03 16:23

Kaip tik gryžau iš Egipto. Pasakysiu, kad karrrrrrršta ten. Į kokias ekskursijas nenuvažiuosi. Mirkom jūroje ir baseine. Tinginystės atostogos, visai patiko. Tik reik imti Viskas įskaičiuota kad būtų.

Narys prisijungęs
nemiga
Diskusijose pasisakė: 1

Pirma prisijunkite

2009-09-07 14:01

mazyle 2009 06 29    

o man kaip tik vasara patinka vaziuoti i egipta, nes tik vasara juroje buna siltas vanduo, vakarai buna silti. o pavasari ir rudeni jau nekalbant apie ziema, vakarais salta, kad net striuke reikia traukti is lagamino, o vanduo vos ilisti gali

Nezinau, buvau spalio ir lapkricio menesiais, normalus tas vanduo :) Nu striukes dar ne kart neprireike :)

Narys prisijungęs
Meska

Pirma prisijunkite

2009-10-16 13:59

nemiga 2009 09 07     mazyle 2009 06 29    

Nezinau, buvau spalio ir lapkricio menesiais, normalus tas vanduo :) Nu striukes dar ne kart neprireike :)

Mes tai buvome gruodzio gale sausio pradzioje, oras fantastikas apie +25, vanduo apie +20, zymiai silciau negu pas mus Baltijos juroje ir tikrai striukiu nereikejo.

Narys prisijungęs
evelina

Pirma prisijunkite

2009-10-26 09:25

Buvau Egipte balandžio pradžioje, poilsis puikus -oras 25-30,vanduo apie 25C.Karštoka buvo tik Luksore,o visur kitur kur keliavom ( į dykumas ,nardymas ir t.t) buvo liuks.Manau ,kad kovo pabaiga ,balandžio pradžia optmaliausias variantas lietuviams

Narys prisijungęs
lukrecija12

Pirma prisijunkite

2015-02-13 15:06

O keliaujant į Egiptą geriau atskiras maudymosi kostiumėlis ar vientisas? Keliausiu pirmą kartą ir nežinau kokį geriau pirkti, kad neišsiskirčiau iš visų :)

1

Forumas » Pašnekesiai apie orus ir... » Koks oras Egipte? Ar ne per...